Ošetrenia a cenník

Ku každej klientke sa snažím pristupovať individuálne a snažím sa ošetrenie ušiť na mieru s ohľadom na potreby jej pleti.

Ošetrenia kozmetikou Clinicare a Medik8

Hĺbkové čistenie pleti
vrátane čistenia pleti ultrazvukom Scin Scrubber + manuálne dočistenie + izonizér. Pleť je zmäkčovaná pomocou špeciálneho zmäkčujúceho gélu bez použitia naparovača. Pokožka je zbavená nečistôt, odumretých buniek, tzv. čiernych bodiek a zvyšného mazu. Je vyčistená, odľahčená, svieža a hladká

Samostratne 60 až 90 min. 30€
Doplnkové čistenie 30 min. 20€


Mikromasáž očného okolia
chladenými porcelánovými lyžičkami pre upokojenie očného okolia, proti opuchom a únave očí vrátane manuálnej masáže, za použitia výživného séra a očných obkladov pre hydratáciu a výživu jemnej pokožky okolia očí. Pokožka očného okolia je najjemnejšia a najcitlivejšia, je tenká a nenachádzajú sa v nej mazové žľazy, ktoré by ju chránili prirodzenou lipidovou vrstvou. Je namáhaná vplyvmi vonkajšieho prostredia, neustálym namáhaním a žmúrením do počítača. Preto je dôležité prikladať tejto lokalite individuálny prístup a dopriať jej špeciálne ošetrenie na doma i v kozmetickom salóne.

Samostatne 45 min. 35€
Doplnkové ošetrenie k ošetreniu pleti. 15€


Hydratačné ošetrenie (vrátane masáže)

Suchá a dehydratovaná pleť

Okamžité intenzívne hydratačné ošetrenie s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej, ktoré vašu pleť zavodní, poskytne hĺbkovú hydratáciu a komfortný pocit bez typického nepríjemného pocitu pnutia. Pleť je rozjasnená a vláčna.

90 min.  50€


Upokojujúce ošetrenie (vrátane masáže)

Citlivá pleť

Jemné, upokojujúce ošetrenie, ktoré poskytuje intenzívnu úľavu od začervenania a podráždenia spôsobeného precitlivenosťou kože. Pomáha zlepšovať lipidovú bariéru pokožky, čím výrazne znižuje známky bolestivosti a podráždenia pokožky.

90 min.  50€


Anti-age ošetrenie (vrátane masáže)

Vrásky a strata elasticity

Ošetrenie pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a zvyšuje hladinu epidermálnej kyseliny hyalurónovej. Zlepšuje vzhľad jemných rýh, vrások a tmavých škvŕn. Spevňuje povolenú kožu tváre, rozjasňuje pleť a pomáha zbavovať ju hyperpigmentácie. Pleť je tak na pohľad mladšia a svieža.

90 min.  50€


Prístrojové ošetrenia:

Diamantová mikrodermabrázia
Je neinvazívny a šetrný spôsob odstraňovania odumretých buniek, maziva a nečistôt vo vrchnej vrstve pokožky. Pri odstraňovaní odumretých vrstiev kože dochádza aj k naštartovaniu tvorby nových buniek, k mikrocirkulácii, k regenerácii a zároveň je stimulovaná tvorba kolagénu. Vďaka tomu zostáva pleť hladšia, pružnejšia a pôsobí mladším a zdravším dojmom.

Samostatne 30 min. 18€
Doplnkové ošetrenie, odporúča sa v kombinácii s masážou, hĺbkovým
čistením alebo kompletným ošetrením pleti 10 min. 10€


Ultrazvuk

Ideálne v kombinácii s mezoterapeutickými maskami pre dosiahnutie čo najlepšej penetrácie aktívnych látok. Pomocou ultrazvukových vĺn sa aktívne látky z kozmetických prípravkov dostávajú do hlbokých vrstiev pokožky. Vibráciou určitej časti tkaniva vzniká trenie, ktoré vedie k prehriatiu svalstva a zvyšuje prekrvenie. Ultrazvuk sa odporúča pre navrátenie pružnosti pokožke, obnovu tvorby kolagénu a elastínu a na vyhladenie vrások.


Scin Scrubber
Šetrne odstraňuje nečistoty z pórov a odumreté kožné bunky na princípe ultrazvuku špeciálnou kozmetickou špachtľou. Je možné použiť ho ako náhradu alebo doplnenie mechanického, manuálneho čistenia. Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia a hladšia a je pripravená vstrebávať účinné látky. Ošetrenie je príjemné a takmer bezbolestné.


Iné:

Farbenie obočia 3€
Úprava obočia 3€
Farbenie rias 3€
   
Depilácia  
Horná pera 3€
Brada 3€
Bokombrady 3€
Podpazušie 10€
Ruky 10€
Bikiny 10€
Predkolenie 10€
Celé nohy 20€
Chrbát od 10€
Hrudník 10€
Brucho 10€
   
Manikúra k ošetreniu pleti 12€
Lakovanie 5€
   
Líčenie  
Denné 20€
Slávnostné 40€
Lepenie trsov od 10€