MEZOTERAPIA

„Oddialime stárnutie Vašej pleti“

Mezoterapia je unikátne ošetrenie, ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácii.

Pri mezoterapii sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny z kvalitných sér profesionálnej lekárskej kozmetiky CLINICARE, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku.

Kyselina hyaluronová má výnimočnú schopnosť viazať veľké množstvo vody, ktorá je prirodzenou súčasťou kože. S pribúdajúcim vekom jej množstvo klesá, čo spôsobuje stratu elasticity, pevnosti pokožky a vznik vrások.

Po aplikácii mikroinjekcií môžu vzniknúť jemné chrastičky a modrinky, ktoré sa dajú ľahko prekryť make-pom. Technika dermapenu však minimalizuje možnosť ich vzniku. Po zákroku je možné na druhý deň pokračovať v pracovnom a spoločenskom živote.

Počet aplikácií Mezoterapie je 4 až 6 krát v závislosti od poškodenia pokožky. Interval medzi jednotlivými ošetreniami je 2 až 3 týždne. Potom je vhodné kúru zopakovať o pol roka. Na udržanie dosiahnutého stavu pokožky postačí následne 1 ošetrenie ročne.

Opatrenia:
Počas celej procedúry používam zdravotnícke rukavice, pre zmiernenie bolestivosti nanášam znecitlivejúci krém. Pleť pred začatím vpravovania účinných látok riadne vydezinfikujem kvôli zamedzeniu prenosu infekcií.

Cena ošetrenia 65 €