Clinicare a Medik8

CLINICARE

Je švédska profesionálna lekárska kozmetika.

CLINICARE je najmodernejšia lekárska kozmetika na vysokej technologickej úrovni s okamžitými a viditeľnými účinkami.Celosvetovo patentované krátke reťazce kyseliny hyalurónovej s niekoľko tisícnásobne menšou molekulou než je bežný reťazec kyseliny hyalurónovej môžu preniknúť omnoho hlbšie do kože a tak hydratujú a omladzujú pokožku zvnútra. Špeciálne zloženie poskytuje vynikajúce výsledky vďaka jedinečnej kombinácii veľmi účinných aktívnych zložiek. CLINICARE využíva supermoderné technológie, ktoré zabezpečujú najvyššiu úroveň bezpečnosti. Všetky CLINICARE produkty určené na starostlivosť o pokožku sú vytvorené tak, aby pleti dodali dlhotrvajúcu hĺbkovú hydratáciu.

 

MEDIK8

Je britská lekárska dermokozmetika.

Táto značka je populárna po celom svete a je známa svojimi kvalitnými výrobkami a vysokou účinnosťou. Medik8 ponúka účinné séra, krémy na riešenie rôznych kožných problémov. Séra sú vyrábané ručne v malých množstvách tak, aby bola zaručená čerstvosť ingrediencií a aktívnych zložiek.

Medik8 sa venuje výrobe vysoko kvalitných produktov pre starostlivosť o pleť z tých najlepších ingrediencií, ktoré sú overené históriou. Táto značka má špecifické skupiny produktov, ktoré sú prispôsobené konkrétnym kožným ochoreniam. Spoločnosť Medik8 má viac ako 40 ročnú skúsenosť v oblasti výskumu starostlivosti o pokožku.